Organisatie

OWee Bestuur 2019

De OWee wordt elk jaar georganiseerd door 8 enthousiaste studenten die zich een half jaar fulltime voor de OWee inzetten! Het OWee bestuur bestaat dit jaar uit onderstaande studenten:

IMG_7403-min.JPG

Voorzitter - Niels van Kouwen

voorzitter@owee.nl

IMG_7364-min.JPG

Secretaris en Hoofd Deelnemers- Niels de Rooij

secretaris@owee.nl

IMG_7382-min.JPG

Penningmeester - Britt van Zandbergen

penningmeester@owee.nl

IMG_7376-min.JPG

Commissaris Extern - Veronique Meerdink

extern@owee.nl

IMG_7395-min.JPG

Hoofd Logistiek I - Barbara de Vries

logistiek@owee.nl

IMG_7367-min.JPG

Hoofd Logistiek II - Laura Koopman

logistiek2@owee.nl

IMG_7407-min.JPG

Hoofd Acquisitie - Julian Westerveld

acquisitie@owee.nl

IMG_7381-min.JPG

Communicatie & Design - Elke van Mechelen

promotie@owee.nl